PORTFOLIO

O NAS

AGENCJA REKLAMOWA
I KREATYWNA UXWEB

Jesteśmy grupą profesjonalistów. Od lat każdy z nas robi to, w czym jest najlepszy i co sprawia mu satysfakcję. Nasza agencja interaktywna jest miejscem, w którym realizujemy wspólne pasje i zainteresowania zawodowe. Dlatego możesz mieć pewność, że w każdym projekcie widać i czuć nasze zaangażowanie oraz determinację w dążeniu do perfekcji. Z dbałością o każdy piksel, realizujeme projekty dla małych i dużych biznesów. Nasze motto PIXEL PERFECT można dostrzec w każdym realizowanym projekcie.

Zaufało nam już kilkadziesiąt firm co świadczy o naszym profesjonaliźmie i dużym doświadczeniu. W naszym zespole znajdują się osoby które pracują lub pracowały w największych agencjach reklamowych, wydawnictwach medialnych, wydawnictwach prasowych czy książkowych, software housach, bankach, telekomach . Nad projektem webowym czuwa zespoł składający się z projektanta UX, projektanta UI, grafika, developera, retuszera zdjęć czy specjalisty od SEO i AddWords.

Niezapominamy też o druku więc możesz liczyć na kompleksową obsługę projektu i druku: ulotki, wizytówki, logotypy, identyfikacja wizualna, prezentacje sprzedażowe, prezentacje, foldery, katalogi. Nasi specjaliści od druku mają gigantyczne doświadczenie wydawnicze, które zdobywali przy pracy w największych wydawnictwach prasowych i książkowych (Gruner+Jahr, Bauer, Axel Springer czy Edipresse).

Stale monitorujemy rynek: śledzimy trendy i przyglądamy się innowacjom technologicznym, aby później móc wykorzystać je w naszej pracy. Nieustannie pogłębiamy swoją wiedzę i umiejętności niezbędne w naszej branży. Dzięki temu nasza agencja interaktywna i reklamowa stale się rozwija. Nasza oferta obejmuje już kilkanaście rodzajów usług:  tworzenie stron www, projektowanie stron internetowych, badania ux, projekty ui, marketing internetowy, prowadzenie social mediów czy przygotowywania materiałów reklamowych i marketingowych do druku. Tak kompleksowa obsługa zapewni rozwój Twojego biznesu nie tylko w sieci.

Nasz model biznesowy pozwolił nam na przygotowanie elastycznych cenników, które są dostosowane do aktulnych potrzeb i możliwości budżetowych każdej działalności. Doceniamy długoterminową współpracę. Stali klienci zawsze mogą liczyć na upusty i promocje cenowe. Mamy całą rzeszę stałych klientów. Cały czas jesteśmy polecani następnym więc z tygodnia na tydzień nasze doświadczenie i liczba prac

Co po zakończeniu projektu? Oferujemy wsparcie w codziennych pracach i rozwój każdego produktu. Skorzystając z opcji abonamentowych pomożemy prowadzić Twojego bloga lub stronę www Twojej firmy. W ramach rocznego lub miesięcznego abonamentu: aktualizujemy strony i serwisy www, dodajemy treści, analizujemy i poprawiamy strukturę kodu, prowadzimy działania SEO i AddWords.

Zapraszamy do współpracy i życzymy wzrastania Twoje biznesu w sieci. Internet jest dla każdej firmy.